Založ si vlastní minecraft server ihned!

Od vlastního serveru tě delí tři kroky!

1. Zvol počet slotů
2. Zvol typ serveru
3. Objednej server a začni hrát
Objednat
arrow

CS:GO Aréna a Deathrun server v nabídce

Nebaví Vás nastavovat CS:GO servery? Tentokrát jsme si pro Vás připravili servery s již přednastavenými módy i serverovým nastavením!


Prozatím se jedná o módy "Arény" a "Deathrun".

CS:GO server Arena

Hráči jsou ve více arénách rozmístěni po dvou, tudíž 1v1 a hrají proti sobě. Ten kdo zabije toho druhého, tak postupuje do další arény. Ten kdo je v první aréně, tak vyhrává. Ale, aby to nebylo pouze o střílení se stejnou zbraní, tak je zde i možnost nastavit si svoji oblíbenou zbraň, či pistol, nebo hrát různá kola, jako třeba kola, kde jsou jenom Melee zbraně (Sekera, Kladivo, ...), AWP kola, nebo kola, kde můžete střílet pouze do hlav. V případě, že máte zájem hrát 1v1 proti svému kamarádovi, tak můžete použít systém challenge a vyzvat svého kamaráda. Na serveru také můžete najít ukazatel poškození, resetování skóre a další super vychytávky.

CS:GO server Deathrun

Jsou dva týmy, jeden tým, zvaný Batmani a druhý tým zvaný Joker. Joker je vždy jenom jeden a je vybrán na začátku kola automaticky. Úkolem Jokera je mačkat tlačítka k různým pastem, aby Batmani přes ně nepřešli. Samozřejmě je zde i možnost pro Jokera, aby nastavil tzv. freerun, jednoduše řečeno, kolo, kde Joker nebude moci používat jeho pasti. Úkolem Batmanů je přejít pasti bez, toho aniž by zemřeli a následně, aby zabili Jokera. Samozřejmě, jsou to pouze dva módy, ale časem jich chceme udělat více, takže pokud máte nějaký nápad, jaký by mohl být příští mód, nebojte se o něj poděli. Uživatel s nejlepším nápadem bude odměněn Steam klíčem s náhodnou hrou.

Přidej se k úspěšným. Hostuj u

Nejkvalitnější hosting za nejlepší ceny

Díky vlastnímu datacentru můžeme nabídnout kvalitní služby za bezkonkurenční ceny.

Skvělá podpora

Naše technická podpora je Vám vždy připravena poradit nebo pomoci formou on-line chatu či e-mailu.

Přehledná a jednoduchá administrace

Všechna důležitá nastavení a možnosti konfigurace jsou obsaženy v námi vyvinuté, jednoduché administraci.

Automatický VIP Systém

Nastavení příkazů po příchozí SMS zprávě, možnost nastavení expirace VIP a následné spuštění příkazu na serveru pro odebrání VIP - vše plně automaticky.

Náš hosting v číslech..

0 ...Registrovaných uživatelů celkem

0 ...Herních slotů celkem

0 ...Na tolika aktivních serverech

0 ...Hostitelských serverů

0 ...Nových uživatelů denně

Tarify

Malý či velký balíček? Můžete si vybrat z celkem šesti přednastavených balíčků!

Ceny uvedené na webu jsou vč. 21% DPH

Platební metody

Můžete vybrat z velkého množství platebních metod.

O Nás

HOSTUJU.EU je poskytovatelem herních serverů běžícíh na virtuálních privátních serverech s SSD disky. Každý Minecraft server běží na vlastním SSD VPS s vyhrazenými parametry. Paměť RAM i samotné CPU je pro server plně vyhrazeno. Nemusíte se tak dělit s ostatními a Váš server bude o poznání svižnější. Součástí služby je i zákaznická podpora, která Vám pomůže v nesnázích a vždy dokáže udělit dobře mířenou radu. Jsme tu pro Vás 24/7. Můžete nám psát, volat nebo si s námi chatovat. Jsme tu plně pro Vás a vždy Vám velice ochotně a rádi pomůžeme.

Technické zázemí

Naše servery máme umístěny ve zcela vlatním automatizovaném datovém centru na okraji Prahy. Do Internetu jsme připojeni silnými páteřními linkami. Peerujeme do sítí SuperNetwork, NFX a HA-VEL internet. Data jsou uloženy na interní (SSD) diskové pole. Vedle datového centra máme sklad komponent a kanceláře. Jsme schopni porouchanou část ihned vyměnit. Dále se v našem datovém centru nachází záložní zdroje energie (UPS), které jsou schopné pokrýt výpadek elektřiny až do výše 4 hodin. Pro větší výpadky máme připravený moto-generátor. Součástí našeho plánuje i budování vlastní optické sítě pro naše účely. Aktuální kapacita naší sítě je 45 Gbps. Síť každým dnem neustále rozšiřujeme. Více informací o naší bezdrátové (a optické) síti se můžete dozvědět na této adrese. Zkrátka - máme tu nejlepší páteřní konektivitu!

Kontakt

Potřebujete s něčím pomoct? Jsme tu pro vás! Neváhejte nás kontaktovat!Pavel Žižka

Na Veselce 1013

542 32, Úpice

Česká republika

IČ: 72085584

DIČ: CZ9112103869

Dokumenty