Založ si vlastní minecraft server ihned!

Od vlastního serveru tě delí tři kroky!

1. Zvol počet slotů
2. Zvol typ serveru
3. Objednej server a začni hrát
Objednat
arrow

Důležité novinky

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat o změnách, ke kterým dochází od 25.5.2018 v souvislosti se změnou legislativy, konkrétně zavedením Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, jinak také nazývaným GDPR.


Vzhledem ke změnám, které vyžaduje zavádění GDPR dochází k výše uvedenému datu ke změně našich Všeobecných obchodních podmínek. Vzhledem k tomu, že změna je vynucena změnou legislativy, nedochází k právu uživatele na případné odstoupení od smlouvy.

 

Dále v nastavení svého profilu naleznete dva souhlasy, konkrétně souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely. Oba souhlasy naleznete ZDE

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů slouží pro naši možnost uchovávat údaje déle, než umožňuje tzv. oprávněný zájem a pokud nám jej udělíte, můžete se k svému zákaznickému účtu kdykoli vrátit (nebude po čase neaktivity smazán).

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely slouží k tomu, abychom Vám mohli čas od času zaslat informaci o novinkách a akcích emailem. Kromě toho díky něj můžeme analyzovat Vaše chování v našem systému a udělovat Vám také individuální slevy, (např. věrnostní a množstevní sleva). Bez vyslovení tohoto souhlasu není možné tyto slevy vypočítávat a udělovat.

 

Prosíme Vás tedy, abyste se s těmito změnami seznámili, zejména pak Vás žádáme, abyste věnovali v nastavení pozornost výše uvedeným souhlasům. Pokud do 25.5.2018 neprovedete žádnou akci, budeme to muset brát jako neposkytnutí souhlasů se všemi případnými omezeními.

 

Veškeré dokumenty naleznete rovněž na TÉTO STRÁNCE

 

S případnými dotazy se na nás můžete kdykoli obrátit. V této záležitosti nás prosím kontaktujte výhradně přes ticket systém v administraci.

 

Děkujeme za pochopení

 

 

Přidej se k úspěšným. Hostuj u

Nejkvalitnější hosting za nejlepší ceny

Díky vlastnímu datacentru můžeme nabídnout kvalitní služby za bezkonkurenční ceny.

Skvělá podpora

Naše technická podpora je Vám vždy připravena poradit nebo pomoci formou on-line chatu či e-mailu.

Přehledná a jednoduchá administrace

Všechna důležitá nastavení a možnosti konfigurace jsou obsaženy v námi vyvinuté, jednoduché administraci.

Automatický VIP Systém

Nastavení příkazů po příchozí SMS zprávě, možnost nastavení expirace VIP a následné spuštění příkazu na serveru pro odebrání VIP - vše plně automaticky.

Náš hosting v číslech..

0 ...Registrovaných uživatelů celkem

0 ...Herních slotů celkem

0 ...Na tolika aktivních serverech

0 ...Hostitelských serverů

0 ...Nových uživatelů denně

Tarify

Malý či velký balíček? Můžete si vybrat z celkem šesti přednastavených balíčků!

Ceny uvedené na webu jsou vč. 21% DPH

Platební metody

Můžete vybrat z velkého množství platebních metod.

O Nás

HOSTUJU.EU je poskytovatelem herních serverů běžícíh na virtuálních privátních serverech s SSD disky. Každý Minecraft server běží na vlastním SSD VPS s vyhrazenými parametry. Paměť RAM i samotné CPU je pro server plně vyhrazeno. Nemusíte se tak dělit s ostatními a Váš server bude o poznání svižnější. Součástí služby je i zákaznická podpora, která Vám pomůže v nesnázích a vždy dokáže udělit dobře mířenou radu. Jsme tu pro Vás 24/7. Můžete nám psát, volat nebo si s námi chatovat. Jsme tu plně pro Vás a vždy Vám velice ochotně a rádi pomůžeme.

Technické zázemí

Naše servery máme umístěny ve zcela vlatním automatizovaném datovém centru na okraji Prahy. Do Internetu jsme připojeni silnými páteřními linkami. Peerujeme do sítí SuperNetwork, NFX a HA-VEL internet. Data jsou uloženy na interní (SSD) diskové pole. Vedle datového centra máme sklad komponent a kanceláře. Jsme schopni porouchanou část ihned vyměnit. Dále se v našem datovém centru nachází záložní zdroje energie (UPS), které jsou schopné pokrýt výpadek elektřiny až do výše 4 hodin. Pro větší výpadky máme připravený moto-generátor. Součástí našeho plánuje i budování vlastní optické sítě pro naše účely. Aktuální kapacita naší sítě je 45 Gbps. Síť každým dnem neustále rozšiřujeme. Více informací o naší bezdrátové (a optické) síti se můžete dozvědět na této adrese. Zkrátka - máme tu nejlepší páteřní konektivitu!

Kontakt

Potřebujete s něčím pomoct? Jsme tu pro vás! Neváhejte nás kontaktovat!Pavel Žižka

Na Veselce 1013

542 32, Úpice

Česká republika

IČ: 72085584

DIČ: CZ9112103869

Dokumenty